Tweet |
CHP İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısında CHP'nin 39 ilçe adayları açıklandı.
Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik'in konuşmalarının ardından alfabetik sıraya göre açıklandı. 39 ilçenin adayları tek tek sahneye aileleri ve ilçe başkanları çağrıldı. Adaylar şöyle:
Adalar : Ali Ercan Akpolat
Arnavutköy: Tekin Aras
Ataşehir: Onursal Adıgüzel
Avcılar: Utku Caner Çaykara
Bağcılar: Cem Kılıç
Bahçelievler: Emine Gülizar Emecan
Bakırköy: Prof. Dr. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu
Başakşehir: Mesut Öksüz
Bayrampaşa: Hasan Mutlu
Beşiktaş Rıza Akpolat
Beykoz: Alaattin Köseler
Beylikdüzü: Mehmet Murat Çalık
Beyoğlu : İnan Güney
Büyükçekmece: Hasan Akgün
Çatalca : Erhan Güzel
Çekmeköy: Orhan Çerkez
Esenler: Hasan Dalkıran
Esenyurt: Ali Gökmen
Eyüpsultan: Mithat Bülent Özmen
Fatih : Mahir Polat
Gaziosmanpaşa: Hakan Bahçetepe
Güngören: Temel Akkoç
Kadıköy: Mesut Kösedağı
Kağıthane: Tonguç Çoban
Kartal: Gökhan Yüksel
Küçükçekmece: Kemal Çebi
Maltepe : Esin Köymen
Pendik: Tarık Balyalı
Sancaktepe: Alper Yeğin
Sarıyer : Mustafa Oktay Aksu
Şile: Özgür Kabadayı
Silivri: Bora Balcıoğlu
Şişli: Resul Emrah Şahan
Sultanbeyliği: Dr. Ayhan Koç
Sultangazi: Ferhat Epözdemir
Tuzla: Eren Ali Bingöl
Ümraniye: Aykut Erdoğdu
Üsküdar: Sinem Dedetaş
Zeytinburnu: Onur Soytürk
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 35 | 27 | 4 | 4 | 80 | 27 | 85 | +53 |
2 | Fenerbahçe | 35 | 24 | 6 | 5 | 84 | 42 | 77 | +42 |
3 | Beşiktaş | 35 | 23 | 4 | 8 | 74 | 33 | 77 | +41 |
4 | Adana Demirspor | 35 | 19 | 7 | 9 | 74 | 44 | 66 | +30 |
5 | Başakşehir FK | 35 | 17 | 10 | 8 | 51 | 36 | 59 | +15 |
6 | Trabzonspor | 35 | 17 | 12 | 6 | 63 | 51 | 57 | +12 |
7 | Konyaspor | 35 | 12 | 9 | 14 | 46 | 38 | 50 | +8 |
8 | Fatih Karagümrük | 35 | 12 | 11 | 12 | 72 | 63 | 48 | +9 |
9 | Kayserispor | 35 | 15 | 16 | 4 | 54 | 60 | 46 | -6 |
10 | Kasımpaşa | 35 | 12 | 16 | 7 | 45 | 57 | 43 | -12 |
11 | MKE Ankaragücü | 35 | 12 | 17 | 6 | 42 | 51 | 42 | -9 |
12 | Antalyaspor | 35 | 11 | 16 | 8 | 46 | 53 | 41 | -7 |
13 | Alanyaspor | 36 | 11 | 17 | 8 | 54 | 70 | 41 | -16 |
14 | Sivasspor | 35 | 11 | 17 | 7 | 45 | 53 | 40 | -8 |
15 | İstanbulspor | 35 | 11 | 19 | 5 | 43 | 63 | 38 | -20 |
16 | Giresunspor | 35 | 9 | 16 | 10 | 40 | 60 | 37 | -20 |
17 | Ümraniyespor | 35 | 7 | 19 | 9 | 47 | 60 | 30 | -13 |
18 | Gaziantep FK | 35 | 6 | 22 | 7 | 31 | 69 | 25 | -38 |
19 | Hatayspor | 35 | 6 | 24 | 5 | 19 | 80 | 23 | -61 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samsunspor | 36 | 23 | 4 | 9 | 70 | 26 | 78 | +44 |
2 | Çaykur Rizespor | 36 | 18 | 4 | 14 | 64 | 35 | 68 | +29 |
3 | Pendikspor | 36 | 19 | 7 | 10 | 65 | 36 | 67 | +29 |
4 | Bodrumspor | 36 | 18 | 10 | 8 | 55 | 34 | 62 | +21 |
5 | Sakaryaspor | 36 | 20 | 14 | 2 | 59 | 47 | 62 | +12 |
6 | Eyüpspor | 36 | 18 | 10 | 8 | 40 | 30 | 62 | +10 |
7 | Göztepe | 36 | 17 | 9 | 10 | 45 | 28 | 60 | +17 |
8 | Manisa FK | 36 | 15 | 10 | 11 | 53 | 47 | 56 | +6 |
9 | Keçiörengücü | 36 | 16 | 12 | 8 | 59 | 47 | 56 | +12 |
10 | Bandırmaspor | 36 | 15 | 11 | 10 | 55 | 58 | 55 | -3 |
11 | Boluspor | 36 | 14 | 12 | 10 | 44 | 46 | 52 | -2 |
12 | Altay | 36 | 11 | 14 | 11 | 45 | 45 | 41 | 0 |
13 | Erzurumspor FK | 36 | 11 | 16 | 9 | 43 | 48 | 39 | -5 |
14 | Tuzlaspor | 36 | 11 | 20 | 5 | 42 | 52 | 38 | -10 |
15 | Gençlerbirliği | 36 | 10 | 18 | 8 | 46 | 55 | 38 | -9 |
16 | Altınordu | 36 | 9 | 19 | 8 | 41 | 57 | 35 | -16 |
17 | Adanaspor | 36 | 6 | 23 | 7 | 32 | 76 | 25 | -44 |
18 | Denizlispor | 36 | 7 | 24 | 5 | 35 | 67 | 23 | -32 |
19 | Yeni Malatyaspor | 36 | 4 | 25 | 7 | 22 | 81 | 16 | -59 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocaelispor | 38 | 25 | 4 | 9 | 73 | 28 | 84 | +45 |
2 | Bucaspor 1928 | 38 | 24 | 5 | 9 | 63 | 22 | 81 | +41 |
3 | İskenderunspor A.Ş. | 38 | 23 | 7 | 8 | 65 | 31 | 77 | +34 |
4 | 1461 Trabzon FK | 38 | 22 | 8 | 8 | 62 | 27 | 74 | +35 |
5 | Van Spor FK | 38 | 21 | 6 | 11 | 58 | 27 | 74 | +31 |
6 | Ankara Demirspor | 38 | 20 | 7 | 11 | 65 | 32 | 71 | +33 |
7 | Karacabey Belediye Spor | 38 | 19 | 8 | 11 | 55 | 31 | 68 | +24 |
8 | Fethiyespor | 38 | 16 | 15 | 7 | 59 | 51 | 55 | +8 |
9 | Zonguldak Kömürspor | 38 | 15 | 15 | 8 | 45 | 50 | 53 | -5 |
10 | Serik Belediyespor | 38 | 14 | 13 | 11 | 54 | 43 | 50 | +11 |
11 | Kırşehir FSK | 38 | 12 | 14 | 12 | 49 | 54 | 48 | -5 |
12 | Kırklarelispor | 38 | 10 | 12 | 16 | 38 | 35 | 46 | +3 |
13 | Etimesgut Belediyespor | 38 | 11 | 15 | 12 | 43 | 51 | 45 | -8 |
14 | Kastamonuspor | 38 | 11 | 17 | 10 | 41 | 47 | 43 | -6 |
15 | Sarıyer | 38 | 10 | 16 | 12 | 46 | 57 | 42 | -11 |
16 | Uşak Spor | 38 | 8 | 21 | 9 | 37 | 64 | 33 | -27 |
17 | Balıkesirspor | 38 | 6 | 22 | 10 | 32 | 76 | 25 | -44 |
18 | Pazarspor | 38 | 4 | 23 | 11 | 29 | 79 | 23 | -50 |
19 | Adıyaman FK | 37 | 5 | 24 | 8 | 22 | 70 | 23 | -48 |
20 | Diyarbekir Spor | 37 | 2 | 26 | 9 | 18 | 79 | 15 | -61 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeni Mersin İY | 34 | 19 | 4 | 11 | 49 | 21 | 68 | +28 |
2 | Belediye Derincespor | 34 | 18 | 4 | 12 | 51 | 24 | 66 | +27 |
3 | Belediye Kütahyaspor | 34 | 18 | 5 | 11 | 52 | 34 | 65 | +18 |
4 | 52 Orduspor FK | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | 34 | 64 | +20 |
5 | Nevşehir Belediyespor | 34 | 16 | 8 | 10 | 52 | 40 | 58 | +12 |
6 | Karaköprü Belediyespor | 34 | 16 | 10 | 8 | 44 | 32 | 56 | +12 |
7 | Karşıyaka | 34 | 15 | 10 | 9 | 44 | 28 | 54 | +16 |
8 | Çatalcaspor | 34 | 11 | 12 | 11 | 40 | 39 | 44 | +1 |
9 | Amasyaspor Futbol Kulübü | 34 | 11 | 12 | 11 | 33 | 36 | 44 | -3 |
10 | Elazığspor | 34 | 12 | 16 | 6 | 44 | 53 | 42 | -9 |
11 | 1922 Konyaspor | 34 | 11 | 15 | 8 | 42 | 47 | 41 | -5 |
12 | Hacettepe 1945 | 34 | 9 | 16 | 9 | 41 | 50 | 36 | -9 |
13 | Ağrı 1970 Spor | 34 | 8 | 14 | 12 | 23 | 39 | 36 | -16 |
14 | Edirnespor | 34 | 10 | 19 | 5 | 35 | 45 | 35 | -10 |
15 | 1954 Kelkit Bld.Spor | 34 | 7 | 13 | 14 | 25 | 35 | 35 | -10 |
16 | Yomraspor | 34 | 7 | 14 | 13 | 36 | 42 | 34 | -6 |
17 | Eskişehirspor | 34 | 6 | 20 | 8 | 39 | 69 | 26 | -30 |
18 | Şile Yıldızspor | 34 | 5 | 18 | 11 | 29 | 65 | 26 | -36 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
06/06/2023 | Fatih Karagümrük | vs | Kasımpaşa |
06/06/2023 | Sivasspor | vs | Kayserispor |
06/06/2023 | Başakşehir FK | vs | Trabzonspor |
07/06/2023 | Beşiktaş | vs | Konyaspor |
07/06/2023 | Giresunspor | vs | Antalyaspor |
07/06/2023 | İstanbulspor | vs | Ümraniyespor |
07/06/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Adana Demirspor |
03/06/2023 | Ümraniyespor | 0 - 1 | Giresunspor |
03/06/2023 | Konyaspor | 1 - 1 | Fatih Karagümrük |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
21/05/2023 | Manisa FK | 1 - 5 | Pendikspor |
21/05/2023 | Çaykur Rizespor | 0 - 0 | Altınordu |
21/05/2023 | Bodrumspor | 1 - 1 | Göztepe |
Hük. | Adanaspor | 0 - 3 | Samsunspor |
Hük. | Yeni Malatyaspor | 0 - 3 | Denizlispor |
21/05/2023 | Bandırmaspor | 1 - 1 | Gençlerbirliği |
21/05/2023 | Eyüpspor | 2 - 1 | Keçiörengücü |
21/05/2023 | Erzurumspor FK | 2 - 0 | Boluspor |
20/05/2023 | Altay | 3 - 1 | Tuzlaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
20/05/2023 | Zonguldak Kömürspor | 3 - 1 | Pazarspor |
20/05/2023 | Kastamonuspor | 3 - 2 | Kırşehir Futbol Spor Kulübü |
Hük. | Adıyaman FK | 0 - 3 | Fethiyespor |
Hük. | Diyarbekir Spor | 0 - 3 | Bucaspor 1928 |
20/05/2023 | Van Spor FK | 8 - 0 | Balıkesirspor |
20/05/2023 | İskenderunspor A.Ş. | 5 - 1 | Uşak Spor |
20/05/2023 | Etimesgut Belediyespor | 2 - 0 | Serik Belediyespor |
20/05/2023 | 1461 Trabzon FK | 2 - 0 | Kırklarelispor |
20/05/2023 | Karacabey Belediye Spor | 2 - 0 | Sarıyer |
20/05/2023 | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Kocaelispor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
20/05/2023 | 1922 Konyaspor | 4 - 1 | Hacettepe 1945 |
20/05/2023 | Belediye Kütahyaspor | 4 - 1 | 1954 Kelkit Bld.Spor |
20/05/2023 | Edirnespor | 6 - 2 | Şile Yıldızspor |
20/05/2023 | Belediye Derincespor | 3 - 0 | Karaköprü Belediyespor |
20/05/2023 | 52 Orduspor FK | 2 - 1 | Amasyaspor Futbol Kulübü |
20/05/2023 | Elazığspor | 0 - 4 | Karşıyaka |
20/05/2023 | Nevşehir Belediyespor | 3 - 2 | Eskişehirspor |
20/05/2023 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 5 - 1 | Yomraspor |
20/05/2023 | Çatalcaspor | 2 - 0 | Ağrı 1970 Spor |