20 Şubat 2017 Pazartesi

TÜRKİYE'NİN YENİ NÜFUSU 79.814.871

Ak Parti Kadıköy'ün aday adayı Hurşit Yıldırım

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, Kadıköy Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

03 Aralık 2013 Salı 16:09
Ak Parti Kadıköy'ün aday adayı Hurşit Yıldırım
Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, İlçe Başkanlığından istifa ederek Ak Parti Kadıköy Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurdu.

AK Parti teşkilatında sevilen bir isim olan Hurşit Yıldırım'a aday olması konusunda yoğun bir destek var. Parti içinde sevilen bir isim olan Hurşit Yıldırım'ın adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.


Hurşit Yıldırım Kimdir?

1974 yılında Yozgat’ta doğdu. İlkokulu Kırşehir’de,orta öğretimini Yozgat’da  tamamladı.İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Öğrencilik yıllarında sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarında yer aldı.İstanbul Yozgatlılar Derneği Genel Sekreterliği görevinde bulundu.

AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatında 2002-2004 yılları arasında Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı , 2003 Siirt Seçimlerinde Siirt/Pervari SKM Başkanlığı çalışmasında bulundu. 2004 mahalli idareler seçiminde Kadıköy Belediyesi 5. seçim döneminde Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Av. Hurşit Yıldırım aynı zamanda Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nda Tanıtım Medya Birim Başkanlığı ve Seçim İşleri Birim Başkanlığı görevinde bulundu. Akabinde AK Parti İstanbul İl Yedek Yönetim Kurulu üyeliği ve Anadolu Yakası Seçim İşleri Bölge Başkanlığı görevini yürüttü.

 Av. Hurşit Yıldırım Hukukçular Derneği İle Uhub (Uluslar arası Hukukçular Birliği) üyesidir. İnsan Hakları Kurul üyeliği yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce ve Arapça bilmektedir.15 yıldır Kadıköy’de serbest avukatlık yapmaktadır.          Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV